| mo0nlight a întrebat:

Care este melodia care v-a placut cel mai mult de la Eurovision?

61 răspunsuri:
| alex_9641 a răspuns:

Romania bineinteles
Dar si Germani mi-a placut

| just0stefana a răspuns:

Melodia tarii noastre si a turciei, au fost dragute amandoua! tongue

| Ana a răspuns:

Cea care a si castigat, Germania.

| Rukhsandra a răspuns:

Melodia spaniei si tiu ca nu are prea multi fani dar mie imi place big grin

| AdiSR a răspuns:

Melodia nostră mi-a plăcut cel mai mult. Următoarea ar fi cea a Danemarcei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea cantata de Germania. rOMANIA SUCKS!

| Fvn a răspuns:

Aceea de la Turcia, mereu uit cum se numeste! laughing

| mihaela999 a răspuns:

Au fost mai multe de ex safura-drip drop, manga we could be the same este cea mai tare, lena satellite

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
A Turciei.
Pa, pa.

| forbidden_1470 a răspuns:

Cipru- Jon Lilygreen & The Islanders -Life Looks Better In Spring

| ♥«´¨`•°..Pucca..°•´¨`»♥ a răspuns:

Pai. cel mai mult mi-a placut melodia romaniei:X si cea a azerbajianului(drip drop) si a danemarcii

| andreeaaa1 a răspuns:

Toate au fost misto

| RecycleBin a răspuns:

A turciei a fost magnifica.eu nu ascult muzica rock(deloc)melodia turciei e rock si e super.
a serbiei-are ceva...nu stiu ce dar te atrage

| Ana-Maria94 a răspuns:

A Romaniei bineitales:X, dar au mai fost si altele cum ar fi cea a Azerbaijanului si a Ciprului.

| ♥•ßyencuţa•♥ a răspuns:

Mie mi-a placut melodia cantata de Paula Seling & Ovi, ~Playing with Fire~. Tie ce meodie ti-a placut cel mai mult?

| SweetCandy a răspuns:

Mie mi-a placut mult de tot Spania si Albania:X

| AddaXD a răspuns:

Multe melodii au fost frumoase. Depinde cum privesti lucrurile.

| Cezar17 a răspuns:

Pai in afara de romania mi-a placut ucraina

| UNfriendLY a răspuns:

SunStroke Project & Olia Tira - Run Away (Moldova)
asta

| catthshshshs a răspuns:

Melodia Azerbaidjanului.Si a Romaniei, bineinteles.

| ㋡▒▒☠ →Renatzelu← ☠▒▒㋡ a răspuns:

Melodia Germaniei=>LENA-Sattelite

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Satellite

| Mara_4803 a răspuns:

Melodia DRIP DROP de Safura

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Melodia DRIP DROP de Safura

| 1235678907452352 a răspuns:

Toatehappydaca au participat inseamna ca au meritat sa ajunga acolohappy

| Atelocin a răspuns:

MaNga-We could be the same -Turcia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Playing with fire si nu pentru ca a fost a noastra ci pentru ca, din punctul meu de vedere, a fost cea mai buna.

| vykkusor a răspuns:

Sun Stroke Project & Olia Tira - Run Away (Moldova), chiar au fost super!

| Helene a răspuns:

Grecia[love struck] oopa:X `!

| gabriela007 a răspuns:

Scuze, dar nu pot spune numai una...sad Imi plac mai multe: Romania, Turcia, Moldova, Germania, Danemarca, Armenia, Azerbaijan laughing