| rockaholic a întrebat:

Ce melodii v-au placut la Eurovision sau nu v-au placut?

14 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Mi-au placut melodiile Romaniei thumbs up, Turciei si Ucrainei.
Si nu mi-a placut aproape deloc melodia si interpreta Germaniei. not listening

| cornel a răspuns:

A Romaniei a fost super:X
nu mi-a placut a celor din Turcia.

| Andrei Robert a răspuns:

Dupa mine top 3 e format din:
1.Romania --> Paula Seling & Ovi - Playing With Fire http://www.youtube.com/watch?v=xqDnxKGFK1Q
2. Turcia --> Manga - We Could Be The Same http://www.youtube.com/watch?v=Pdw27j_usP0
3.Azerbaijan --> Safura Drip-Drop http://www.youtube.com/watch?v=54qYAw9qtRc
...si nu pentru ca sunt roman ci pentru ca melodiile acestea sunt cele mai tari:D...coloana sonora, versurile, etc:)

Elianna
| Elianna a răspuns:

Mi-a placut Danemarca pe care am si votat-o!

| Iuliaana a răspuns:

Mi-au placut Romania, Serbia, Spania, Israel
Nu mi-au placut Germania, Franta, Moldova, dar multumim pentru voturihappy

| Fvn a răspuns:

Turcia mi-a placut, dar am avut impresia ca ii imita pe cei de la Green Day putin cu stilul...
Romania, din pct. meu de vedere, merita macar locul 2, dar...

| Ana-Maria94 a răspuns:

Poi cel mai mult Romanialove struck normal si bravo lor... apoi Azerbaijan, Cipru, Georgia...Nu mi-a placut deloc Turcia, Spania, Serbia etc. Oricum Felicitari Paulei si lui Ovi:X

| mhg a răspuns:

Turcia a avut o melodie geniala ce merita locul 1. Deci a fost preferata mea.
Apoi mi-au mai placut Germania, Cipru, Bosnia & Hertegovina.
Mie nu mi-a placut piesa Romaniei. straight face Oricum bravo lor, dar erau altii care meritau mai mult locul 3.

| dedddddd a răspuns:

pai. turcia a fost grozava love struck trebuia sa castige waiting
mi-au placut si melodiiile din Bosnia, Cipru, Franta[laughing], Ucraina, Moldova, Romanialove struckputin si Spania laughing aa si Germania love struck
Nu mi-a placut deloc Grecia, Danemarca phbbbbt, Rusia, Belarus laughing

| dewix a răspuns:

Mi-au placut :
Turcia, Cipru, Azerbaidjan, Armenia, Israel(care a cantat mai bine ca in semifinala), Georgia si Romania, desigur.

Nu mi-a placut :
Hmm...Rusiaa angry

Germania e undeva pe la mijloc...

| Iustina17 a răspuns:

Mie mi-au placut melodiile Playing with fire si Drip Drop

| zafrina a răspuns:

Mie mi-a placut SaPura - Drip Drop
iar Germania... bleacs :-&

| vikutza a răspuns:

Mi-a placut romania, armenia, moldova. sh multe altele...
dar nu mi-a placut germania, turcia, belarus, cipru,...

| tpuguru a răspuns:

Mi-a placut romania, dar Moldova si Cipru au fost jalnice din partea mea