| Freky a întrebat:

Cum vi s-a parut melodia de la eurovision a lui azerbaijan? mie mi-a placut! :X:X:X

8 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

A fost draguta dar nu cea mai buna. Mi-a placut melodia Albaniei, a Ucrainei si a Armeniei precum si a Romaniei.

| Firefly a răspuns:

Dupa parerea mea: Cea mai frumoasa melodie de la Eurovision de anul asta!

| Ana-Maria94 a răspuns:

E superba melodia:X:X merita un loc mult mai bun decat cel pe care l-a luat adica 5.

| loredana2012 a răspuns:

Destul de buna. Dar anul asta a fost anul melodiilor ritmate la Eurovision, daca era al pieselor lente castiga Safura.

| littleladybug a răspuns:

Este superba:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si ala ce era? Rus, Polonez...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ***.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

:-&
Imi placea Spania, Grecia, Serbia si Romania