| mo0nlight a întrebat:

Care este melodia care v-a placut cel mai mult de la Eurovision?

61 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Top 3:
1. Romaniei
2. Turciei
3. Ucrainei
thumbs up love struck thumbs up

| AdiSR a răspuns:

Melodia nostră mi-a plăcut cel mai mult. Următoarea ar fi cea a Danemarcei

| AvalohAlyn a răspuns:

Cel mai mult mi-a placut melodia Albaniei iar pe locul 2 a Romaniei.Sunt mai deosebite.

| cornel a răspuns:

A Romaniei:X

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
A Turciei.
Pa, pa.

Elianna
| Elianna a răspuns:

Mi-a placut melodia Danemarcei, care va ajunge slagar! O sa vezi!

| Petronela a răspuns:

Germania, romania, turcia

| SweetCandy a răspuns:

Mie mi-a placut mult de tot Spania si Albania:X

| Ada... a răspuns:

Melodia Turciei și a Danemarceiwinking.

| Rukhsandra a răspuns:

Melodia spaniei si tiu ca nu are prea multi fani dar mie imi place big grin

| Mary Marry a răspuns:

Pai:
1.Romania
2. Ucraina
3.Grecia
4.Armenia
4.Serbia
5.Germania
6. Turcia
7.Bosnia&Hertegovina
8.Norvegia
9.Lituania(nu a intrat in finala)
10. Ajerbaijan
11.Islanda
Si clar pe ultimul loc Rusia.

| Fvn a răspuns:

Aceea de la Turcia, mereu uit cum se numeste! laughing

| Ana-Maria94 a răspuns:

A Romaniei bineitales:X, dar au mai fost si altele cum ar fi cea a Azerbaijanului si a Ciprului.

| UNfriendLY a răspuns:

SunStroke Project & Olia Tira - Run Away (Moldova)
asta

| lays a răspuns:

Nu m-am uitat. dar am dat peste cateva melodii pe net.imi plac mult cea din cipru si castigatoarea:d.romania,neeeh.stau bine pe 3.nu au fost chiar atat de buni.ma rog, ei au stralucit, piesa e uratica:d

| gabriela007 a răspuns:

Scuze, dar nu pot spune numai una...sad Imi plac mai multe: Romania, Turcia, Moldova, Germania, Danemarca, Armenia, Azerbaijan laughing

| Boniboon a răspuns:

Cea a Turciei, Romaniei si Frantei big grin
Dupa parerea mea, melodia Germaniei a fost banala, nu era de locul 1.

| Atelocin a răspuns:

MaNga-We could be the same -Turcia

| Ana a răspuns:

Cea care a si castigat, Germania.

| iuli a răspuns:

Eu zic ca piesa Plaiyng with fire a fost cea mai buna. Nu zic asta doar pentru ca a fost piesa Romaniei. Piesa era forte greu de interpretat si cu toate astea Paula si Ovi au cantat impecabil.

| andreeaaa1 a răspuns:

Toate au fost misto

| RecycleBin a răspuns:

A turciei a fost magnifica.eu nu ascult muzica rock(deloc)melodia turciei e rock si e super.
a serbiei-are ceva...nu stiu ce dar te atrage

| hiigee a răspuns:

Manga - we could be the same

| Doa'Do a răspuns:

Melodia Romaniei.
Nu zic asta pentru ca tin cu tara noastra; pur si simplu in acest an am fost impartiala. Dar sunt sigura ca cea a tarii noastre a fost cea mai buna.La Eurovision punctajele sunt date doar pentru ca sunt vecini sau alte "cauze" pe care noi nu le putem impiedica.
Dupa parerea mea, Germania nu merita!

| PunkyA a răspuns:

MaNga-We could be the same
si
Lena-Satellite

| kiss1 a răspuns:

Salut, pai desigur ca melodia care mi-a placut cel mai mult este a Moldovei, chiar a fost o melodie noua, superba si reusita si nu merita in niciun caz un asa loc. Tu ce parere ai?

| f a răspuns:

A Turciei cu siguranta! Manga e trupa mea preferata de multa vreme!hee hee

| oBanană a răspuns:

Mie mi-a placut Grecia, Romania, dar si Franta!
Cea mai amuzanta mi s-a parut a Serbiei!
Cea mai ritmata pare sa fie Danemarca!

| Iustina17 a răspuns:

Safura -Drip Drop

| AddaXD a răspuns:

Multe melodii au fost frumoase. Depinde cum privesti lucrurile.