| mo0nlight a întrebat:

Care este melodia care v-a placut cel mai mult de la Eurovision?

61 răspunsuri:
| Helene a răspuns:

Grecia[love struck] oopa:X `!

| ♥•ßyencuţa•♥ a răspuns:

Mie mi-a placut melodia cantata de Paula Seling & Ovi, ~Playing with Fire~. Tie ce meodie ti-a placut cel mai mult?

| Cezar17 a răspuns:

Pai in afara de romania mi-a placut ucraina

| 1235678907452352 a răspuns:

Toatehappydaca au participat inseamna ca au meritat sa ajunga acolohappy

| forbidden_1470 a răspuns:

Cipru- Jon Lilygreen & The Islanders -Life Looks Better In Spring

| Addaaa99 a răspuns:

Melodia noastra. si dupa melodia turciei

| devilandreeaa a răspuns:

Romania

| just0stefana a răspuns:

Melodia tarii noastre si a turciei, au fost dragute amandoua! tongue

| mihaela999 a răspuns:

Au fost mai multe de ex safura-drip drop, manga we could be the same este cea mai tare, lena satellite

| Mara_4803 a răspuns:

Melodia DRIP DROP de Safura

| catthshshshs a răspuns:

Melodia Azerbaidjanului.Si a Romaniei, bineinteles.

| Quiss a răspuns:

Melodia Romaniei si melodia Turciei.

| vykkusor a răspuns:

Sun Stroke Project & Olia Tira - Run Away (Moldova), chiar au fost super!

| alexutsuuu a răspuns:

Pai, bineinteles cea a Romaniei apoi cea a Greciei.

| ReveuseKaari a răspuns:

MaNga - We Could Be The Same (Turcia) happy

| alex_9641 a răspuns:

Romania bineinteles
Dar si Germani mi-a placut

| Theola a răspuns:

Melodia Belarus-ului

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea cantata de Germania. rOMANIA SUCKS!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Satellite

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Melodia DRIP DROP de Safura

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Playing with fire si nu pentru ca a fost a noastra ci pentru ca, din punctul meu de vedere, a fost cea mai buna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da mi-a placut mult Romania, Armenia, Azerbaijan, Georgia, Germania a fost draguta, sa zicem

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zaloothy! Mie mi-a placut mel Germanilor Romanilor si a Greciei!:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Melodia Romaniei si a Moldovei happy

| LuLy_5981 a răspuns:

Melodia Georgiei, Shine, cantata de Sofia Nizharadze, mi s-a parut foarte frumoasa si ar fi meritat sa castige.

| pampam_1804 a răspuns:

Ucraina love strucklove strucklove struck
Sweet people:d

| RoxiLiciousss a răspuns:

Cea a Romanieihappy

| ♥«´¨`•°..Pucca..°•´¨`»♥ a răspuns:

Pai. cel mai mult mi-a placut melodia romaniei:X si cea a azerbajianului(drip drop) si a danemarcii

| ㋡▒▒☠ →Renatzelu← ☠▒▒㋡ a răspuns:

Melodia Germaniei=>LENA-Sattelite

| AduTzu_7633 a răspuns:

A Lituaniei! InCulto is cei mai tari! Dar Tot Romania e Mai Smechera!