| anonim_4396 a întrebat:

Care este melodia lui Nane in care zice "Emo sunt aia care mor fara sa f**a"?

6 răspunsuri:
| Polaris a răspuns:

*spuse tipul cu username-ul DraKuLeTzuL*

| niku93 a răspuns:

Ce mesaj retardat...

| niku93 a răspuns:

Tu-ti dai seama cata prostie debitezi in postul tau?
te-ai gandit vroedata ca logica lui Nane se aplica si in urmatoarele situatii:
1 un copil este calcat de o masina
2 un copil este omorat in bataie de parintii lui
3.un copil este muscat de un tantar si moare din cauza malariei
4. un copil moare de foame
dupa logica lui nane, toti cei de mai sunt SUNT EMO, tu susti logica asta?
sau cand o femeie se duce sa avorteze, fetusul era emo?
e foarte usor sa rapuiesti cand tot universul tau se invarte in jurul kanald, cancan, realitatea, otv, click...

| MissVamp a răspuns:

Prostii

| Summoning a răspuns:

Altceva mai bun de ascult nu ai?