| fana1fp a întrebat:

Care este melodia preferata si interpretul preferat.Va rog spuneti chiar daca va place muzica pop sau rock sau manele sau populara orice fraa a va face griji ca va stricati reputatia.

12 răspunsuri:
| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Avantasia - Savior in the clockwork.
Stratovarius - Elysium.
Blind Guardian - And then there was silence.
Wintersun - Sons of winter and stars.
Sunt multe.

| ピンク a răspuns:

Desi muzica pe care o ascult este considerata extrem de ciudata de catre necunoscatori, nu mi-e deloc rusine laughing

Melodiile preferate:
lynch. - Lightning
Dir En Grey - Rinkaku
the GazettE - Naraku

Trupe preferate (si interpreti):
the GazettE
Miyavi
Mejibray
Diaura
Exist † Trace
DIV
Plastic Tree

| LegionarulRoman a răspuns:

Cedry2k feat Dragonu 47 -Schimbari de valori

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avantasia - The Scarecrow
Wintersun - Time
Blind Guardian - Wheel of Time
Kalmah - Moon of my Nights
Dark Tranquillity - Misery's Crown
Amon Amarth - Deceiver of the Gods
Alternosfera - Picaj
Avenged Sevenfold - Nightmare
Linkin Park - In the End

ETC.

| FearOfTheDark a răspuns:

Rock si metal.
Trupa mea preferata e Megadeth(am multe trupe preferate, dar asta e pe locu 1)
Iar piesa preferata se schimba de la o zi la alta.Azi am ascultat asta:
http://www.youtube.com/watch?v=wVfUimq2KeI

| MaskOfSanity a răspuns:

De ce mi-ar fi ruşine cu muzica pe care o ascult? straight face
Ensiferum - Victory Song
Finntroll - Solsagan
Moonsorrow - Jotunheim

| Mareacluj a răspuns:

Cafe Anatolia-Cesitli Sanatcilar- Gulumcan. Originea este mai veche, si anume persana. Imi pare rau ca n-am putut folosi sedilele de rigoare, dar nu stiu de unde sa le iau. Altceva: Karunesh-a journay to the heart, Chris Spheeris- Juliette si Rain (ambele chitara), Arno Elias-El Corason.

| TotiVorbescSinguri a răspuns:

Wiz khalifa -young wild and free