| denysukaaaaaaaaaaaaaaa a întrebat:

Care este melodia voastra preferata de la Eurovision Song Contest 2012?

4 răspunsuri:
| Elena97M a răspuns:

Cea mai frumoasa piesa e a Serbiei cu siguranta. Pacat ca e deja aproape sigur ca va castiga Suedia sad

| aumih16 a răspuns:

Da si mie imi pare rau de cele care nu s-au calificat atunci dar a fost decizia votantilor de la eurovision fiecare cu gustul lui la urma urmei in materie de melodie elvetia mi-a placut si mie pacat ca nu s-au calificat cei de la sinplus unbreakable dar probabil era alternative rock si de asta la eurovision genul asta muzical nu are popularitate deloc la eurovision

| P1x3lMD a răspuns:

Imi pare rau ca Elvetia nu a trecut mai departe(Sinplus-Unbreakable)Chiar imi placea piesa.Suedia (Euphoria) si Grecia(Aphrodisiac)

| compactdisco a răspuns:

Sound of our hearts-Hungary