| WinterSoldier a întrebat:

Care este melodia voastra preferata de la Evanescence. Mie imi plac toate.

8 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Tourniquet mi se pare cea mai decenta,desi in mod normal, nu prea imi place trupa, fiind comerciala pana la extrem.

http://www.youtube.com/watch?v=OrhmuLhp1Z0

| QuadruplePersonality a răspuns:

Cum ador trupa, melodia mea preferată e chiar single-ul de debut, Bring Me to Life. Şi bineînţeles, toate de atunci până acum.

| Elenaaa23 a răspuns:

Cel mai mult imi place Bring me to life, dar si celelalte sunt frumoase!

| Tourniquet a răspuns:

Ador trupa. Melodia mea preferata este Everybody's Fool, dar si Bring me to life care este single-ul de debut. Pana la urma este o trupa ca lumea, fata de pitipoancele de la noi...
@Dumnezău - Evanescence nu este comerciala. Ok, pentru tine poate e, dar ce mai zici de astia de noi? Andra, Alexandra Stan, Inna si altele? Ha? straight face

| MayaKid98 a răspuns:

Buna. Mie imi place mult melodia Bring me to life dar si hello happy.

| Enigma96 a răspuns:

Mie imi plac Bring me to life, My Imortal si I like you.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie imi plac toate, dar cel mei mult ''Snow White Queen'' si ''Bring Me to Life''.

| AlexTM97 a răspuns:

Eu unul nu por alege o singura melodie... Imi plac: Snow White Queen, Lost in Paradise, Good Enough, Lithium, Lacrymosa, Broken, Bring me to Life, What you Want, Imaginary, My heart is broken, Missing, Sweet Sacrifice, Call me when you're sober, Tourniquet, My Immortal, Lies, Haunted, Going under, Everybody's fool.
Toate sunt excelente, mai ales daca intelegi ce vor sa transmita. big grin