| D33a Smiles a întrebat:

Care este piesa favorita? De ce?(Ofer fundita pentru cel mai bun raspuns.)

Răspuns Câştigător
| <3dark-shadows<3 a răspuns:

Dj Aligator & Heidi Degn-Close to you.
Ador piesa. Prima oara cand am auzit piesa era pe fundalul unei "povesti" legata de iubire. Era perfecta pentru acea mica povestioara. M-am uitat la comentarii si am aflat pana la urma cine canta melodia. Am cautat-o si primul videoclip pe care l-am gasit era cu niste secvente dintr-un film If Only. Iar pe coloana aceea din partea dreapta era un videoclip cu ceva legat de original. Si era o poveste a doi straini care s-au placut s. a si povestea lor era perfecta pentru videoclip. Nu-mi place melodia pentru ca o canta Dj Aligaot sau mai stiu eu cine. Imi place pentru ca imi place. Nu pot explica de ce imi place blushing. As vrea sa pot dar nu stiu de ce imi place laughing Si versurile sunt minunate. O ascult in fiecare zi :X Adica e legata de iubire. Si iubirea ca si prietenia e un sentiment minunat :X

19 răspunsuri:
| Evaa a răspuns:

Luna Amara-Rosu aprins (momentan)

| Elena1234456 a răspuns:

Piesa mea preferata este Voltaj-Vara Trecuta.De ce? Asculta-i versurile si vei intelege. Piesa este minunata, o poveste de dragoste trista, trairi si sentimente :x. http://www.youtube.com/watch?v=c0nz3mOiVCk.

| HardcoreCountry a răspuns:

Adda-prietenie adevarata
Pentru ca face referire la cel mai frumos lucru:prietenia. Un prieten adevarat iti este aproape la bine si la greu, indiferent de situatie. Cand tu plagi, el plange, cand tu razi, el rade.

| Minty a răspuns:

Danez Prigent & Lisa Gerrard-j'attends

http://www.youtube.com/watch?v=sQS6XQOhNh0

| biiiabyby a răspuns:

Hmm...eu nu ascult prea mult pop si chestii din astea, dar am destule piese care sa imi placa.Nu stiu daca si tie, putini inteleg versurile si cat de bun poti sa fii sa faci asa ceva.love struck

Spike-Tango

Cumicu-Iarasi luni

Cumicu-Toate trec

Bitza- N-as fi vrut sa plec

Criss Blaziny-7 august

Spike-defecte

Spike-Nu exista

Nane-Doar o sansa

Nane-Diamant si suport

Nu sunt genu' care asculta manele, deci.Nu stiu, poate o sa iti placa.Asculta si tu versurile, eu una ador melodiile de genu.Si uite o piesa inteligenta, subiect care nu e abordat cam deloc de cantareti: Nanu ft. Arssura-Trup Fara Suflet.Hmmm.ceva unic, nu?smug

| orlando_7324 a răspuns:

Britney Spears - Toxic.Este o melodie foarte frumoasa si incitanta.Imi place videoclipul.

| Nu conteaza a răspuns:

Pai rascal flatts- what hurts the most http://www.youtube.com/watch?v=Yj6MjMpbineM pentru ca se potriveste cu orice situatie, daca te certi cu persoana iubita, daca o pierzi, daca te certi cu parintii sau pur si simplu ai o stare ciudata te ajuta :) iti da dreptate ceva d genu...:x

| Pr@jYTuRyC@_DuLkE a răspuns:

Piesa baby e minunata se difuzeaza mereu la utv si nu numai este un simplu baiat talent are o voce minunata arata bine.si versurile sunt incredibile.

| ♥.Sagemix a răspuns:

In momentul asta. Jay Sean - Lights off.;)) Reprezinta ce simt pentru el in momentul asta. :D

http://www.youtube.com/......ttp?/watch

| Sheridanx a răspuns:

Bryan Adams-Have you ever really loved a women pentru.ca imi amiteste cum ar trebui sa se poarte cel ce te iubeste cu adevarat. deci ma ajuta sa apreciez doar pe cine merita.

Voltaj-Vara trecuta pentru.ca ma face sa imi amintesc de zilele petrecute alaturi de fostul meu iubit.
Depinde si de starea pe care o am...

| symo_1115 a răspuns:

Se shimba o data cu saptamana. momentan Narcotic Sound feat. Christian D - Mamasita :X

| AdrianaCatalina a răspuns:

Residence Deejay feat Frissco - Lovely smile. pentru. ca imi da asa o stare de nebunie la maxim love struck

| AdrianaCatalina a răspuns:

Residence Deejay feat Frissco - Lovely smile. pentru. ca imi da o state de nebunie la maxim love struck

| davidutzu a răspuns:

Hmm... mai bine iti zic topu

1.Cascada-Everytime We Touch-este o melodie excelenta
2.Cascada-Lonely-Pur si simplu imi place
3.Beyonce-Sweet Dreams-imi plac mult versurile si melodia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Piesa favorita hm. Rimmer-unde esti deoarece ma regasesc perfect in ea... si am descoperit-o chiar cand trecem printr-o despartire.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Michael Jackson-History http://www.youtube.com/watch?v=JVZkhBL679U pentru ca e melodia care se incadreaza perfect in gusturile mele(mai e una care-mi place aproape la fel de mult), pentru ca e energica si pentru ca ma face sa vreau sa dansez;)).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aa si desigur sa nu uit cred ca si mecena-oare tata? Deoarece. daca o asculti iti vei da seama

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam greu, imi plac foarte multe piese. Cea care ma reprezinta in momentul respectiv: http://www.youtube.com/watch?v=rJs-6LWX79Y

| mariapow a răspuns:

Azi ...plan B -she said o ador