| alexalex_4797 a întrebat:

Care este pronosticul vostru pentru Germania-Spania?
De ce?

10 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

1 - 0 pentru Spania! Pentru ca sunt latini de-ai mei!

| Petronela a răspuns:

3-3

| pepe a răspuns:

Germania - Spania 0 - 1
Gol David Villa

| ELD a răspuns:

Eu microbista :devil)) trebuie sa`mi spun si eu parerea nu?laughing Germania, cat si Spania sunt 2 echipe de fotbal destul de bune, dar totusi 2-3 pentru Spanialaughingzic si eu.

| ELD a răspuns:

Si app unul din goluri va fi dat de Torres asa ca gurarolling on the floor

| User a răspuns:

0-0 si bate Spania in prelungiri sau penaltyuri. Cum de ce? Asa a prezis caracatita Paul laughing (ce mandru mi'sblushing)

| pauladrian a răspuns:

Germania 1-2 Spania, nu vor face fata nemtii jocului de pase al spaniolilor happy

| The Epic Fail Guy a răspuns:

Cum sa pui intrebarea asta in categoria muzica?
aparent ai doar fotbal in cap.

cu toate astea bate Germania

| Cretzule a răspuns:

Germania-Spania 3-0
"Fotbalul este un joc in care Germania invinge mereu" Franz Beckenbauer

| AnonymousisLegion a răspuns:

Eu zic 2-2, se ajunge la 11 metrii, si castiga Spania
Instinct...