| JsBeibDOLL a întrebat:

Care este topul vostru 5 al melodiilor popcorn(pop, house si dance) din anul asta?

3 răspunsuri:
| Petronela a răspuns:

1. Justin Bieber-Baby 2.Doddy-Bibelou 3.Alexunder Base ft Lys-Drums 4.Narcotic Sound ft Christian D-Mamasita 5. Fly Project-Mandala

| Bebis...₣ẹbℓẹŧsea Įu' Sasuke:> a răspuns:

1.Sahara si Bob Sinclair: I wanna[deci e bestiala... o adooor:X chiar te rog sa o asculti si sa imi spui daca ti-a placut:X] 2.Inna-10minutes 3. Taio Cruz-break your heart 4.Lady Gaga-Alejandro 5.Dony si David Deejay-Temptation

| Georgiiiii a răspuns:

1.delyno ft parca palace-i have the world:X
2.stromae-alors on dansebig grin
3. david guetta ft kid cudi-memoriestongue
4. yolanda be cool & dcup-we no speak americano:*
5.alexunder base ft lys-drumswinking
cool