| Christyne a întrebat:

Care este ultimul videoclip a lui Michael Jackson?

Răspuns Câştigător
| Kandy a răspuns:

Ultima melodie (nelansata) este "A place without no name" iar ultima de cand era in viata este "Scream"love strucklove M. J.love struck

5 răspunsuri:
| ViVi a răspuns:

In 1995 apare albumul History cu hituri mai vechi dar si cu piese noi cum ar fi scream si you are not alone
astea sunt ultimile videoclipurihappy

| Kandy a răspuns:

Multumesc pentru fundita kisskisskiss m-am documentat mai bine si am aflat ca ultima melodie cu videoclip a lui M. J. este "You rock my world (anul 2005) te pupkiss

| diana a răspuns:

Eu cred, desi nu stiu sigur, ca ultimul videoclip al lui Michael Jackson este You rock my world.

| Christyne explică:

Eu una zic ca e videoclipul piesei Stranger in Moscow

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am aflat ca ultimul videoclip este Strange in Moscow lansat in 2009