| BiancaIoana_8830 a întrebat:

Care este urmatorul hit a lui Lady Gaga? Astep raspunsul.Multumesc mult!

4 răspunsuri:
| ii a răspuns:

Nu cred ca se stie.winking

| bublegum a răspuns:

Lady Gaga s-a întâlnit cu prietenii ei de pe fan-site-ul LadyGaga.net şi le-a făcut câteva mărturisiri privind noul album. Pe lângă faptul că le-a zis că albumul va fi ca şi "un copil rău care merge la biserică", noul single va putea fi ascultat foarte curând, mai precis în luna februarie.

| Andreias22 a răspuns:

Born this way e si noul album lanseaza in feb 2011 funda pliz

| lucu a răspuns:

Cred ca "so happy I could die" big grin