| 0PopaPorno a întrebat:

Care-i legatura dintre deliric si porc?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E brandul lui. Cam toti rapperi cunoscuti au brandul lor(ex: Grasu XXL si Guess Who au tricourile cu "Casa moara fetili, Parazitii au tricourile cu 20CM Records).

| raduthebest a răspuns:

Deliric 1 a facut o melodie numita,, Demoncratie'', ascult-o si ai sa intelegi.Este un mesaj anti-capitalist si anti-consumerist.

| NeX a răspuns:

"porc" este deja brandul lui Deliric, prin asta se recunoaste Deliric, e marca lui, cu toate astea exista si o legatura, Deiric aseamana oamenii cu porcii adica oamenii se lasa manipulati si ajung sa-si piarda mintile pentru ca avem o lume plina de "nepasare", despre asta canta el daca intelegi...Plus ca deliric a creat marca asta sa mai scoata si el un ban din vanzari de tricouri si alte obiecte. Sper ca te-am ajutat, dai si-o funda?