| me_7912 a întrebat:

Care imi spune si mie mai multe melodii de la mattyas in afara de secret love si missing you va rog dau funda si care stie era o melodie la radio cantata in spaniola de un baiat si spunea quero sera sau quera sera sau sero si asa canta timp de 3 min sau nu stiu da e misto va rog spuneti-mi si mie dau funda pop

Răspuns Câştigător
| Anonim693 a răspuns:

Buna:D.melodii de la mattyas nu ma stiu nici eu dar melodia pe care ai auzit-o cred ca e asta: http://www.youtube.com/watch?v=nhysO89FJ2c sper ca te-am ajutat:X funda? plsss

1 răspuns:
| me_7912 explică:

Msssssss multtttttt pentru melodieeeeeeeeeeeeeeeeee pop