| ViVi a întrebat:

Care melodie de la Michael Jackson iti place?

Răspuns Câştigător
| Ecaterina a răspuns:

Toate melodiile sale transmit un mesaj profundhappy

45 răspunsuri:
| Puiutz a răspuns:

Aoleocrying.saracu Michaelllcrying...
Pai mie smooth criminallove struck. thriller. billie jean love struck they don`t care about uslove struck.pfffsad.toate:X

| inna a răspuns:

Bille Jean love struck

Da toate sunt superbe, imi place si Smooth Criminal, Dirty Diana, Who is it, heal the world, human nature, Gone to soon, Jam.

| ViVi explică:

Eu cred ca melodia you are not alone transmite un mesaj de tristete cum o avut si el in ultimul timp

| Silvia a răspuns:

Thriler :d

| psiholoaga a răspuns:

Earth song e preferata mea. Si videoclipul si melodia imi plac foarte mult.

daniela
| daniela a răspuns:

"they don't care about us" - ceva mai deosebit de stilul lui consacrat

| sfo a răspuns:

Give in to me \m/

| Jonsdottir a răspuns:

Hmm...cred ca Dirty Diana, ce sa zic de mel asta? ma cam deranjeaza titlul nu stiu de cehee hee si acum serios, cel mai mult imi place Heal the World happy

| Elly4all a răspuns:

'' dirty diana'' si heal the world love struck

cami
| cami a răspuns:

Aia care incepe cu "Huuuu-uuuuuuu" laughing Glumesc tongue
Will you be there.

| BlueDreams a răspuns:

You're not alone. E absolut suberba o ador.

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Imi place toate discografia.
Who is it
Will you be there
Liberian girl
Give into me
Keep it in the closet
Jam
We are the world...

| nellyneliana a răspuns:

You are not alone...happy

| lolly_3072 a răspuns:

Ji mie imi place earth song. e fr.de fapt cared k e singura mel p care am auzit-o d la michael jackson...blushing

| Ellena a răspuns:

They Don't Care About Us
You Are Not Alone

| hashe86 a răspuns:

Give into me, impreuna cu slash, capodopera!

| lia a răspuns:

"Heal the world" si "You are not alone" happy

| Encore a răspuns:

Earth song vai melodia asta ma nu stiu cum sa zic ma loveste emotzional e cred ca cea mai frumoasa melodie pe care poti sa o asculti in orice stare ai fi :X:X

| Parintele a răspuns:

Billie Jean si Dirty Diana.

pupimik
| pupimik a răspuns:

Billei jean, dirty daiana, they don`t care about us, Earth song, Smooth criminal, BAD, Thriller etc.
o gramada

| cLaudYu a răspuns:

Michael Jacksonbig grinangerous.

| Denny_5002 a răspuns:

Earth Song si You Are Not Alone

| Crisu_8081 a răspuns:

"they don't care about us" happy

Răspuns utilizator avertizat
| dragosh a răspuns:

Cam toate.love struck. Dar parca cel mai mult smooth criminallove strucklove struck

| alle529 a răspuns:

You are not alone:X imi place super mult.

| annitu_7383 a răspuns:

They don't care about us

| mariutza a răspuns:

Smooth Criminal, Beat it, Bad, Thriller, Heal the World, Billy Jean, I just can't stop loving you, Earth Song, The way you make me feel....astea sunt preferatele mele big grin:X

| Clumsiii ™ a răspuns:

Thriller, Billie Jean, Dirty Diana, Bad, They Dont Care About Us si toate celelalte melodii ale lui erau briliante.Pacat ca ne-a parasit prea repede. WE ALL LOVE UH MICHAEL.