| hanry a întrebat:

Care melodie va place cel mai mult de-al lui michael jackson?
mie imi place black and white, Heal The World, Thriller

29 răspunsuri:
| inna a răspuns:

Dirty Diana si Smooth Criminal.

| crisS a răspuns:

Beat it earth song

| Flav a răspuns:

In the Closetwinking

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

You are not alone.

| kuka a răspuns:

Somebody's watching me [ce-i drept nu e a lui, dar imi place cum a cantat refrenul happy ]

| JustMeFlory a răspuns:

Dirty Diana, Heal The world(imi merge la suflet mel asta), Billie Jean si Thriller remixhappy...

| Psihoyounger a răspuns:

You are not alone....black and white si heal the world. Cam ca tine... Multa bafta!

FlorinGrozea
| FlorinGrozea a răspuns:

Speechless

prfml
| prfml a răspuns:

Billie Jean, In the Closet, Give into me, Jam, They Dont Care About Us.

| raluca_2686 a răspuns:

Heal the world, You are not alone, Dirty Diana

| Ellena a răspuns:

They Don't Care About Us
You Are Not Alone
mie astea imi plac:d

| Brigitta a răspuns:

Give into me.

| Encore a răspuns:

Earth Song :X

| Moneyandfame a răspuns:

Si daca te intrebam acum o luna ce aveai in winamp, ziceai akcent si smiley.

| Lary a răspuns:

Earth song.

| aneta a răspuns:

Thriller, Human nature, Earth song

| Denny_5002 a răspuns:

Toate sunt speciale. Fiecare piesa de a lui are putina magie

| domidoc a răspuns:

"deal"

| domidoc a răspuns:

Si "plac"

| pisika a răspuns:

Mie imi plac toate melodiile lui, dar in special urmatoarele: Blame it on the boogie, Ghosts, Give it to me, In The Closet, Jam, Say, say, say, si Stranger in Moscow. happy

| littlesunshine a răspuns:

Human Nature, Jam, The Man In The Mirror, Will You Be There, Dirty Diana... si multe altele. Dar astea sunt preferatele mele.

| hanry explică:

In primul rand eu nu ascult muzica din romania si ai dreptate cu 1 zi inainte sa moara imi placeau alte melodi...

| hanry explică:

In primul rand eu nu ascult muzica din romania si ai dreptate cu 1 zi inainte sa moara imi placeau alte melodi...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici mie. e mort.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate melodiile lui sunt superbe dar mie imi plac cel mai mult Billie Jean, Beat it, Dirty Diana, Heal the world, We are the world, You are not alone, Thriller, Bad. Dumnezeu sa-l odihneasca in pace.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si drity diana, smmonts criminal, billie jens

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie sincer toate imiu plac foarte mult:X:X:X:X:X:francy

| dee dee a răspuns:

Who is it :X, bad, speechless, you are not alone, smooth criminal

si mai sunt

| manutzu a răspuns:

Heal the world is the best...