| LoveGoneWrong a întrebat:

Care melodii ale lui Lady Gaga sunt mai faine? Adica, cea mai noua : Born This Way, sau cele vechi?

Răspuns Câştigător
| valy31 a răspuns:

Cele vechi parca aveau un pic de sare si piper. Asta noua parca n-o reprezinta intru totul pe Gaga, dar totusi mesajul cantecului este de apreciat. Gaga ramane the best orice ar face.
Reuseste mereu sa surprinda. Cine se astepta sa scoata o melodie gen Born this way? Cred ca nimeni. E unica in tot ce face. happy

3 răspunsuri:
| LastChance a răspuns:

Noua melodie "born this way" a starnit multe controverse, ca si celelalte de altfel. Totusi, mi se pare ca a cam exagerat in ultima vreme. Mie una, imi plac mai mult melodiile vechi. Cele mai tari mi se par "bad romance" si "love game" big grin

| Eu_9064 a răspuns:

Ti-am zis eu ca cele vechiwinking eu am dreptatewinking [Cele vechiwinking ]

| ÂnÐяuŢẮ a răspuns:

Bineinteles ca cele vechi mai ales imi place Poker Face pentru ca acolo arata mai bine dar acum e foarte urata parerea mea