| CDanC a întrebat:

Cui ii place Lady Gaga - Born This Way? Si de ce sau de ce nu?
Dau funda

Răspuns Câştigător
| dydy1 a răspuns:

Mie imi plac toate melodiile,tipa e geniala, inegalabila, desi e criticata lumea o asculta.

3 răspunsuri:
| Andruza a răspuns:

Mie îmi placelove struck
Mai ales începutul

| winchesters a răspuns:

Mie nu-mi place Gaga in general.
Piesa are niste versuri destul de bune. Pacat ca e cantata de eahappy
Pa-pa

| Adorable a răspuns:

Nu imi place deoarece nu este naturala in primul rand. Tenul ei este complet distrus si nu in ultimul rand nu este in realitate cea care este in videoclip. De aceea, nu imi place personalitatea ei. happy