| anonim_4396 a întrebat:

Care poate sa ma ajute si pe mine in leg cu o melodie care se da de obicei seara pe kissfm. ceva cu mamacita daca nu ma-nsel. e o varianta dance sau remixata. va rog sa ma ajutati

6 răspunsuri:
| NoLoveNoStress a răspuns:

Narcotic Sound and Christian - Mamasita (sper ca ti-am fost de folos)

| NoLoveNoStress a răspuns:

Sau Pharell - Mamacita

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Flexy- Mamasita sper ca asta sa fie...de cei drept eu nu o stiu de pe kiss... sper ca te-am ajutattongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Flexy-Mamasita... sper ca aceasta sa fie melodia p care o cauti.

| ramona_4785 a răspuns:

Collie Buddz - Mamacita sper ca asta sa fie Bafta