| Alec00 a întrebat:

Salut, am auzit de curand pe plaja din costinesti(la kissfm) o melodie care suna cam asa:,, chiar daca ai plecat, acum din viata mea, vreau sa stii ca nu mi-e bine" sau ceva in genul. Poate cineva sa ma ajute? Stiu doar ca era cantata de un barbat si o femeie si era de dragoste.
Fundita!

Răspuns Câştigător
| Tinna22 a răspuns:

Melodia stiu ca se numeste casanova, dar nu-mi mai aduc aminte de cine e cantata, funda?

3 răspunsuri:
| puffa05 a răspuns:

Pai melodia e cantata de dj ryhnno si sylvia o caut pe youtube si nu mi-o da..si nu stiu cum sa dau de ea.

| puffa05 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=vVIuP4W22yc uite melodia pe care o cautai:*

| Alec00 explică:

Ms mult:*