| TiTaNN a întrebat:

Care stie care este cea mai tare melodie din lume?
Eu cred ca este PARTY IN USA de miley cyrus
Frate are cele mai tari melodi din lune incercati.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie unul nu imi place melodia

41 răspunsuri:
| thegreatgatsby a răspuns:

Dupa parerea mea Miley nu are cele mai tari melodii din "lune" rolling on the floor, e doar un produs Disney care face un hit in cateva ore si toata lumea ii ajunge la picioare laughing Exista sute de melodii multt mai bune. Ii stiu si eu melodiile si unele sunt dragute, si "party in the usa" e misto, dar totusi ...altceve infara de Hannah Montana nu stii nu? laughing

| SuperMagicSmile a răspuns:

Scumpo, Miley Cyrus este un produs Disney cu ifose de vedeta care odata era o ``actrita`` sau ceva care semana cu una si peste noapte, in visele ei alea roz a decis,, Hei, de ce sa nu fiu si cantareata,, si apoi a sforait la loc scuze pentru ca sunt dura dar chiar nu o suport deloc pe ``Virgina Americii``

| 12cristina a răspuns (pentru SuperMagicSmile):

Sunt de acord cu tine

| IMC90 a răspuns:

Am citit numa' tampenii pe aici. Cum ar putea cineva sa se gandeasca ca, Miley Cyrus sau Alexandra Stan pot concura cu o melodie la titlul de cea mai buna din lume? Nu vreau sa fiu arogant, da mi se pare o aberatie mare si o gandire foarte ingusta... (ca sa nu zic mai mult)

Imi este foarte greu sa dau o melodie, mai ales ca sunt foarte multe genuri...

Queen- We are the champions / Bohemian Rhapsody
John Lennon - Imagine (multi specialisti o considera pe asta)
Led Zeppelin - Stairway to heaven (asta este o capodopera dupa parerea mea si cel mai bun solo de chitara din lume dupa specialisti)
Deep Purple - Child in time
Black Sabbath - Iron man - cel mai tare riff din lumne, nu cred ca exista persoana sa nu-l cunoasca (la fel ca si prima melodie postata)

cam astea ar fi

| Razvan a răspuns:

Pai lasa-i pe bosii vanzarilor sa vorbeasca. Cea mai tare melodie a tuturor timpurilor e:http://www.youtube.com/watch?v=QkjtctcuQ9Q

| wormy a răspuns:

Cea mai "tare" melodie din lume a fost aleasa Nirvana-Smells like teen spirit(1991) happy. Si pe buna dreptate.

Răspuns utilizator avertizat
| ToXicLoVe_2598 a răspuns:

I`auzirolling on the floorrolling on the floor...Cine te-a invatat ma sa asculti tampenii d`alea? Cea mai tare melodie din lume? Du-te si impusca`te...

Sunt o gramada de melodii bune in ziua de azi`.Cum ar fi:
Sasha Lopez & Broono - All My People
SAHARA feat. SHAGGY - Champagne
Alexandra Stan - Get Back
Alexandra Stan - Energy
Jennifer Lopez - On The Floor ft. Pitbull
Swedish House Mafia - One (Your Name)
Swedish House Mafia - Miami to Ibiza
Kobi Peretz - Some Love
Guess Who - Manifest
Spike- Realitate
Criss Blaziny- P.A.R.I.S
Enrique Iglesias - Tonight
Rihanna - S&M
Sak Noel - Loca People
Elena Gheorghe - Midnight Sun
Madcon feat. Ameerah - Freaky Like Me
Residence DJs - Echo
Tinie Tempah - Written In The Stars
Lora - No More Tears
Puya - Vestu salbatic
Alessia - Find Me (Ale Ale)
Narcotic Sound - Danca Bonito
Simplu & Alex - Convict
Amna - Tell Me Why
CONNECT-R - Ring The Alarm
Britney Spears - Till The World Ends
Katy Perry - E.T.
Emil Lassaria & F.Charm - Guantanamera
Emil Lassaria & F.Charm - 9MM

Si sunt multe altelehappy. Asculta-le si iti spun eu ca iti vei schimba parerea despre Miley Cyrus(care este o BITCHhappy ) si nu ii vei mai considera melodiile ei o muzica bunahappy.

Hai...sariti cu "stupizi"happy...Asta este parerea mea si nimeni nu mi`o va schimba.happy

| bobeicageorgiana a răspuns:

Miley miley si iar miley lasati-ma in pace cu ea
cu drogata aia imi placea dar de cand stiu ca se drogheaza nu o mai suport incercati si voi altii cu am fii si romani cum ar fi:andra, anda adam, adela popescu si multe altele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ashley Tisdale-Crank it up http://www.youtube.com/watch?v=FnSbpPXlmvo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu prea cred sunt o gramada de melodii frumoase de al altcuiva si mie imi place dar nu sunt asa de nebuna si nu ascult numai melodii de ale ei mai sunt si altii numa ea exista pe lume doamne uniii sunt chiar nebuni recunosc imiplace da nu ca tie.de ce sunt facute si alte melodii ca sa le asculti nu numa miley miley miley! ok?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Myley da n-am ce zice e una dintre cele mai bune cantarete strayne

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred eu cred ca cea mai tare e chica boom de dan b
alan

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred melodia H OEDOW TROWDOWN incercati-o

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley cyrus in sus miley cyrus in jos uitati-va la vedete care canta si sunt mai invarsta... ca de exemplu shakira

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Grits_-_My_life_Be_Like

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Teriyaki boys(boyz 1 of 2) tokyo drift

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place si mie dar nu are cele mai tari melodii din lume.Eu ascult mai mult manele(chiar daca nu mai sunt la moda)-Babi Minune si Narcisa-indianca mea, araboaica mea si multe altele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bhai desteptzilor daca ei/ea ii place miley cirus ce trebuie aveti cu ea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea mai tere melodie este the boy de Mley Cyrus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Impressions of the west lake s rain

| Bogatasul a răspuns:

Florin salam-dau cu zarul
rolling on the floor

| BikaBianca a răspuns:

Cea mai tare melodie e Alexandra Stan-one milion(1.000.00) http://www.youtube.com/watch?v=zB6mUlqam0o

| XTrEmExX a răspuns:

Mah eu cred ca cea mai tare melodie este roy jones can't be touched

| mOGAS a răspuns:

Nu cred... vara nu dorm asta da laughinglaughing

| Yulia2011 a răspuns:

Mmda,eu cred ca dirty dancer enrique iglesias usher ft.lil wayne

| Anonim0412340 a răspuns:

Nu Mai Criticaţi Melodia; Am Citit Multe Comentarii Şi Am Ajuns La Următoarea Concluzie : Fiecare Dintre Noi Are Anumite Preferinţe, Nu Exista Vreo "Cea Mai Tare Melodie", Fiecărui Om Poate Să Îi Placă O Melodie Sau Să Îi Displacă, Deci Fiecare Om Are Propria "Cea Mai Tare Melodie" Care Vă Spun Sigur 100% Nu Va Rămâne Cea Mai Tare Pentru Totdeauna.

| crisstiana a răspuns:

Eu cred ca Teriyaki boys(boyz 1 of 2) tokyo drift

| crisstiana a răspuns:

Dar desigur http://www.youtube.com/watch?v=w4s6H4ku6ZY asta e best song

| lalalalala123 a răspuns:

am ascultat si eu melodia asta si intr-adevar e misto dar eu va propun over the rainbow israel kamakawiwo'ole