| anonim_4396 a întrebat:

Miley Cyrus are silicoane? am vazut in videoclipul Party in the USA ca ar avea dar nu stiu ce sa cred...

Răspuns Câştigător
| Didw a răspuns:

Buna >:D<
Zvonurile privind marirea sanilor au inceput sa circule dupa ce artista a fost surprinsa de paparazzii in timp ce facea jogging si purta un tricou foarte decoltat care ii scotea in evidenta bustul foarte rotunjit.

Miley are insa o explicatie mult mai simpla pentru aceasta schimabre:

"Se cheama ca am crescut. Am devenit mai feminina", spune solista, idolul adolescentelor americane.
http://www.myidol.ro/wp-content/uploads/2009/04/miley-cyrus-silicoane.jpg
Miley Cyrus nu are silicoane. Doar s-a marit :). Bye :-*

5 răspunsuri:
| Pho3nix a răspuns:

Eu zic ca nu.

| c0rn3l1uss a răspuns:

Nu ştiu...
Şi eu am văzut într-un film cu Stan şi Bran că Stan era mai gras ca şi Bran. Oare o fi adevărat?

| mika a răspuns:

Nare mai... abia o implinit sau trebuie sa faca 18 ani... minora fiind nu ai cum sa-ti pui

| justdanceklihkuugiuhb a răspuns:

Nu cred, e minoraoh go on si nu-i pune nimeni...sa vezi ce sutiene cu push up existalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ruxandra nu te mai lua dupa ce zic astia ca astia nu stiu ce motive de barfe sa mai gaseasca.Nustiu daca miley are sau nu silicoane dar poate doar a mai crescut si nimic altceva