| blonda1996 a întrebat:

Care stie toate melodiile lui guess who si spike...:*:X

3 răspunsuri:
| XxDyaxX a răspuns:

Le stiu pe toate cele a lui Laur(Guess Who)...pe a lui Spike nu chiar pe toate.doar cele mai cunoscute.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nst ce persoane stiu absolut toateeee melodiileee cuivalaughing sa fim seriosilaughinglaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca eu le stiu chiar pe toate laughing de la primul album al lui spike [ proiectu mama ta] pana la "relatii cu publicul" si "ramanem prieteni", de la anonim [unde a fost guess who ] pana la albumul lui solo "probe audio". Le stiu pe toate. :X.