| stangaionut a întrebat:

Care stiti ceva melodii cu injuraturi nu chiar exagerate ceva cu injuraturi de care sa razi de ex parazitii o cheama

4 răspunsuri:
| Bubulinaazz a răspuns:

Spike - Tango (Si multe altele cu spike)

| eumisu a răspuns:

Asculta tati, Deliric, Doc, Vlad Dobresc care formeaza CTC(Controlul Tehnic de Calitate) Cedry2k, Aforic, Sisu, si numai zicem de Raku! Toate bune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parazitii - Am comis-o din nou - Avort verbal - de ziua ta - Shoot yourself [necenzurat] - HOTU - Mi Se Rupe big grin Chelo - Toate Nevestele... faine melodiile, sa le asculti! big grin

| swat009 a răspuns:

Puya aici e Romania sau asta e Romania numai stiiu si altele cu puya a si B.U.G mafia sunt misto multe plzz funda mo ca il chem pe f.o.c.a