| anonim_4396 a întrebat:

Ce melodii romanesti cu injuraturi stitibatting eyelashes)? Funda

Răspuns Câştigător
| LittleZu a răspuns:

B.U.G. Mafia - Bag **** in lume si v-o fac cadou.
Nane-Glume.
Parazitii-Cum sa jignesti o femeie
Estradda-Vorbeste lumea
Ombladon-Metode de sinucidere
Parazitii-Apa in vin
Parazitii-O cheama
happy

10 răspunsuri:
| AnneMarri a răspuns:

aproape toate melodiile lui puya love struck

| Ella_4255 a răspuns:

Cedrik. nu stiu exact cum se scrie
Parazitii
Spike
BUG Mafia
Sub nicio forma nu-ti recomand sa asc mel lu cocalaru ala de puya. daca ala vrea sa fie rap eu imi bag in el ceva

| Trandafiiiiiiiiiiiraș a răspuns:

Melodii de la Spike.

| SoNevable a răspuns:

Pai stiu ca ombladon si parazitzii canta din astea cauta si tu ca eu nu am in pc, dar am avut... funda?

| qMisaki a răspuns:

Manele, tu ce crezi? le URASC

| Mykidutza a răspuns:

Bug mafia-hoteluri.dar cred ca o stii

| Vev_6064 a răspuns:

NaNe.aprp orice melodie. BugMafia...

| eumisu a răspuns:

Cum ma si gandeam numai cocolari! Ce reprezinta rapu romanesc pentru BUG MAFIA si Parazitii?happy Asculta nene Deliric 1, Doc, Vlad Dobrescu, Raku, Sisu, Aforic, Sagace, ADN! Dar intai pune mana pe carte ca au versuri prea complicate pentru mintea voastra!

| rap4ever a răspuns:

Eu cand vreau sa fluier, fluier laughing Are si injuraturiwinking Si in Filantropica parca era o injuratura micuta. Borat (dar nu e romanesc) cand injura baba aia rolling on the floor

| rap4ever a răspuns:

Am citit "filme" in loc de melodii. sorry oh go on