| aaaaaaa1 a întrebat:

Care stiti de unde pot descarca melodia ai dj de la mobil logo si cele lalte gratis dau fundita si nu mai dati site care sa va dau vot ca ma enervatzi

7 răspunsuri:
| Adredemesconf a răspuns:

Buna!
Imi pare rau, dar acele melodii nu se pot descarca decat daca trimiti acel SMS.
Daca se puteau lua de pe internet, nu le mai dadeau si la televizor.
Deci singura metoda este sa dai bani.big grin

O zi frumoasa sa ai!
:*
happy

| Cosmin4Fan a răspuns:

Nu se poate descarca!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am dat eu un mesaj si imi da un link pe telefon :-? am intrat pe el de pe pc si era pagina pentru telefon dar imi parea acolo dar nu scria DOWNLOAD nicaieri :| uite linkul : http://wap3.mobillogo.ro/? 891915

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba am o intrebare daca ati inregistra-o si putin modificat ar fi ceva nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer nu stiu sa iti zic ca si eu o cauttt

| AaL33xXx a răspuns:

Foloseste-ti capu` si pirateaz-o laughing.sau ia id meowinking. lover_ig97@yahoo.com.