| AwesomeGirl a întrebat:

Care stiti melodii cu versuri dragute? (nu manele) Si sa fie mai noi melodiile :*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti-asi recomanda Josh Groban. E un cantaret mai tanar. Canta in engleza, italiana, spaniola. E un tip de clasa, in sensul ca are o muzica de calitate si voce buna. Are duete cu Lara Fabian, Celine Dion, etc. Cauta pe youtube niste videoclipuri. Iti recomad D'ont give up, Canto alla vita, Un amore per sempre, You raise me up. Daca iti place Lara Fabian, de asemenea iti recomand melodiile Immortelle, Je t’aime, Si tu m’aime, Je suis malade, Ne lui parlez plus d’elle, La lettre, Adagio in Italiano, Perdere l’amore, Parce que tu pars, Evidemment. Pot spune ca e o muzica mai "linistita".
12. Il ne manquait que toi
13. Tu es mon autre
14. La solitudine live in Rome
15. Un cuore malato

1 răspuns:
| xEmiii a răspuns:

Andra-Telephone
Xonia-Hold on
Lucky Man Project - Pumpin'
Sunrise Inc-Yanna
Sunrise Inc-Niña
Alessia-Loca por tu boca
Dony feat. Elena-Hot Girls
Mamasita-Love Session
Anda Adam-Feel
Beyonce-Run the world (girls)
Allexinno feat. Starchild-Senorita
Matteo feat. Lee More-Champion
Andreea Banica-Sexy
Narcotic Sound-Poesia de Amor
Delia-Dale
Bob Sinclar & Raffaella Carrà - Far l'Amore
David Deejay Feat Ada - Energya Sensual
Alexandra Stan-One Million
Delyno Ft. Looloo - Let me feel you
Kelly Rowland - Motivation
Enrique Iglesias feat. Usher - Dirty Dancer
Antonia - Marionette
Inna-Club Rocker