| ilegal a întrebat:

Care stiti pls cum se numeste melodia care pe refren spune cam asa :
"It's oooooooooooooooooookkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk! " prelungeste ok ul o tipa .pls help me .am nevoie doar de denumire cum se cheama si cine o canta pls! Help me!
Multumesc Anticipat!

Răspuns Câştigător
| MM a răspuns:

Claudia Cream - Don't miss missing you

4 răspunsuri:
| Happy a răspuns:

Este Claudia Cream, Candi-Don't missing you (refrenul este cu It's ok, dar numele melodiei este acela)

| cripistinna a răspuns:

Nu e cumva "
Vanessa Hudgens-It's OK "?

| ilegal explică:

Mc ella

| ilegal explică:

Mc cripistinna dar nu mel de la "ELLA" e ceea cautat de mine... mc oricum de intetie... apreciez