| Cheers a întrebat:

Care sunt cantaretii vostri preferati? happy

Răspuns Câştigător
| Eminem2012 a răspuns:

Michael Jackson,Eminem, Guess Whothinking astia pe primul loc si dupa ei sunt mai muulti:J Lo, 2Pac,Ice Cube, The Game,Bon Jovi, Ac\Dc, Katy Perry etclaughing

12 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Freddie Mercury,Tupac, Noel & Liam Gallagher, Max & Igor Cavalera

| Dean1996 a răspuns:

Gerard Way, Matt Shadows, Adam Lambert

| Bogdanux a răspuns:

Freddy Mercury, Sting, Ronnie James Dio.

| Polaris a răspuns:

Mă rezum acum doar la Freddie Mercury.

| shadybaby a răspuns:

Eminem, 2pac,parazitii,dr. dre, kurupt,dmx, missy elliot, mary si blige, spike, etc.

| Neimportant a răspuns:

Enrique iglesias,Shakira,Inna,Lucian Viziru,Anthony, Pitbulllove struck, Park place

| Ioannaaaaaaaaaa a răspuns:

Giulia,Adela Popescu,Connect-r, Antonia, Jenifer Lopez.etccccc happy

| russyy a răspuns:

Florin salam,mihaita piticu,babi minune,adrian minune, oana, laura vass
cam atatrolling on the floor)))imi plk toate genurile d muzicaa.mai mult muzica d petrecere:p

| darkglass a răspuns:

Pai lil wayne,pink,eminem,brad paisley,duffy,aventura, don omar, michael si.etc

| Seraph a răspuns:

Doc, Deliric1, Vlad Dobrescu, Carbon, Nwanda, Cedry2k, Aforic, ADN, SubSapte, OKN, Dragonu', Chimie, Underman, Omu' Gnom, Butch, Serafim, Rimaru, Deceneu, Kazi Ploae, Brugner, Raku, Puya, Criss Blaziny...si ar mai fii

| SeDat_9651 a răspuns:

Puya, Guess Who, Eminem, Enrique Iglesias.