| Anaim a întrebat:

Care sunt cele mai ascultate melodi de pe kiss fm? Dau fundita!

Răspuns Câştigător
| stefycrazygirl a răspuns:

Yolanda Be Cool - We no Speak Americano, Alex-Don't say it's over, Puya-VIP, Radio Killer - Be free, Mossano - Indianotech, Dj Sava feat Raluka - I like, Alexunderbase Feat. Lys - Drums, Dj Project Feat. Giulia - Nu, Smiley Feat. Cheloo - Plec Pe Marte, Shakira - Gypsy, Narcotic Sound Feat. Matteo - Mamasita, Sasha Lopez - Madam, Sunrise Inc vs Starchlid - Lick Shot, Rihanna - Rude Boy, Deepcentral - In Love, Guess Who - Locul potrivit, Liviu feat Tara - Happy for you, Ryan si Radu - Rush Love, Dan Balan - Chica Bomb.

6 răspunsuri:
| cornel a răspuns:

Te uiti aici si vezi :) http://www.kissfm.ro/

| cappodonna a răspuns:

Sa nu razi/radeti dar dupa parerea me Alex-Don't say it's over. In constanta o asculti la tot pasul si cand te uiti e la radio pe kiss fm big grin.probabil unde e noua.

| MsETouch a răspuns:

Păi... Naotic Sound - Mamasita
Yolanda Be Cool - We Not Speak Ameticano
Lady Gaga - Alejandro
Alex - Don't say it's over
Dj Sava feat Raluka - I like (The Trumpet)
Sean Paul - Pres it up
Mossano - Indianotech
Radio Killer - Be free
Tom Boxer - Morena
Puya - VIP
Astea sunt cele pe care le știu și imi plac cel mai multbig grin

| tribalwars a răspuns:

Papara americano