| cosmynell a întrebat:

Care sunt cele mai bune melodii de la Deliric si Doc?

5 răspunsuri:
| Alexandru0007 a răspuns:

Delicatese si in legea mea

| einenebun23 a răspuns:

Cel mai mult imi place piesa Bag si de la Doc - Scos din tipla

| raduthebest a răspuns:

Deliric 1-Erou Necunoscut
Vlad Dobrescu-Globul De Cristal feat Deliric si Doc
Vlad Dobrescu-Insomnii feat Deliric 1
Vlad Dobrescu-In Jurul Meu
Vlad Dobrescu-Oameni Ca Mine
Vlad Dobrescu-Trei Cadavre
Doc-Rapcapitulare
Deliric 1-Demoncratie
Deliric 1-Negru feat Silent Strike
Deliric 1-Linii De Tramvai feat Doc
Deliric 1-Film De Actiune feat Aforic si Doc
Cedry2k-Istorii Secrete feat Deliric 1
Deliric 1-Te Stiu De O Viata feat Freakadadisk(DJ de la Parazitii)
Deliric 1-Deschide Ochii feat DJ Sauce
Doc-Nu Ma Pot Opri feat Deliric 1

| Brofist a răspuns:

Domeniu` meu happy. Mie imi plac astea :
Doc - 1 mai, Grav Magic, Calaul, Piesa din Club, Toata lumea canta, The DocFather, Vecinii mei, Muzica, Politia Rap, Ma joc un pic, Giulesti, Astept ce o sa vina, Nu ma poti opri, Copilul 90'ilor, Doc jis Jim, Scos din tipla, Genti de bani.
Deliric 1 - Povesti cu noi, Film de actiune, Piese de schimb, N-are cine ce sa ca sa, Linii de tramvai, Cu de toate, Fraiere, 2020, Stiu pe cineva, Nu-i loc de joaca, Negru, Te stiu de-o viata, Cox, In legea mea, Porc si miel, In legea mea, Bine crescuta.

| AleLoveMusic a răspuns:

Pai de la Deliric nu stiu dar de la Doc e foarte tare meladia Ceai. Funda?