| Ally a întrebat:

Care sunt cele mai faine colinde? nu conteaza pe ce limba sunt...Ms!

Răspuns Câştigător
| aniriiiiii a răspuns:

Trei pastori; Linu-i lin; Florile dalbe; Deschide uşa, creştine; Sculaţi, sculaţi, boieri mari; O minune; Din an in an; Leganelul Lui Iisus; Afara ninge linistit; Steaua sus rasare; Da-ne gazda colacei; Trei Crai. Mai stiu niste colinde si in engleza happy :Santa Clous is coming to town, Merry Christmas Everybody, Jingle Bells, All i want for christmas is you, I'm dreaming of a white Christmas

3 răspunsuri:
| pokemonfan2000 a răspuns:

Era una cu Santa Claus is comming to town...

Sus la poarta raiului

Florile dalbe...

| danyelo112 a răspuns:

Cele mai frumoase colinde le canta stefan hrusca...cauta pe net...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sus la poarta raiului, Vive le vent (un fel de zurgalai, zurgalai veseli zurgalai in franceza )

Mai era unul cu o gutuie...

Si mai sunt da nu`mi vin in cap