| dulc3'maria a întrebat:

Care sunt cele mai frumoase melodii ale lui nane?love struck

Răspuns Câştigător
| alecs871 a răspuns:

Ptoaaa, am toate cele 4 albume ale lui big grin
De unde sa incep?
Nanemernic (primul album) : Aripi, Pur Romanesc, Nascut ghinionist
Pagini din jurnal : Nopti albe, Nu mai e la fel, Zile ploioase
San Orsova : Vise, M... e (nu pot scrie titlul, cred ca intelegi, in dex acel cuvant inseamna si fata), Prea tarziu, Nu le pasa, Randuri despre mine, Ganduri la miezu` noptii, Marsh!
De-ale Mele (asta e marfa tot albumul) : Poveste de seara, Baietii de acasa, Mi-e dor, Un Milion, Prea Nane, Ai un om, Nume pe pereti, De-ale voastre.

17 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Mie cel mai mult imi place "Mi-e dor". M-am molipsit de la un coleg care se regaseste foarte mult in melodia aceea si mi se pare foarte draguta.happy

| c0rn3l1uss a răspuns:

Nane-Ca o stea.
Nane-Mi-e dor.

| d33a a răspuns:

Nane - Prea tarziu
Nane - Mi-e dor
Nane - Ca o stea

| miauu a răspuns:

Ganduri la miezul noptii
doar o sansa
diamant si suport
si vise imi place:X
de la criss blazini iti plac?

| Blnda17 a răspuns:

Mie imi place mult melodia-Mi-e dorwinking

| pendula a răspuns:

Ganduri la miezul nopti happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai are multe misto:diamant si suport, glume, nimeni, mesaj catre ceruri, nu le pasa, doar o sansa...multe is si toate is misto

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Preferatele mele:glume, doar o sansa, mi'e dor, nu mai e la fel, ganduri al miezul noptii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poveste de seara e bunawinking

mi-e dor

ca o stea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Briza de vara

| CaliforniaLove a răspuns:

Pai asculta-le pe toate, si fai o lista cu care-ti placlaughing

| CaliforniaLove a răspuns:

Pentru ca gusturile nu se discutahappy

| misScraZy a răspuns:

Mi-e dor
ca o stea
nu mai e la fel
te`nvatz sa fi rea

| Andrey_Andrew_1997 a răspuns:

Nane - La La La...