| Barbiie a întrebat:

Buna love struck! imi spuneti si mie niste melodii de`a lui Grasu xxl, Puya, Nane, Sisu etc.

cine da cele mai multe si frumoase melodii, funda >big grin

Răspuns Câştigător
| TimisoaraKBOOOM a răspuns:

Vescan-Doua Vieti/OchiiStrazii/2012SF.LUMII/Secrete/Campion.Nane/HIP-HOP/MULTUMIM/TRICOLORI.Grasu Traiesc un vis/SareCasa/Legendele/LaAdapost/JOS JOS JOS/full option/Fac ce vor/Curaj/Elegant. Maximilian-PI2DA LA VOLAN/Super erou` tau/Viata Ta NU bate filmu/Pe langa Telefon/Volumu` la Maxim/Asta`i un Jaf. Spike-Ganduri Necurate/Bizar/Drumurile/In Capul Altora/Amintiri. Succes. Spor la Ascultat laughing