| RockinLife a întrebat:

Care sunt melodiile voastre preferate de la trupa Skid Row?

15 răspunsuri:
| Holocaust a răspuns:

"In a darkened room","I remember you" şi "Quicksand Jesus" momentan.

Răspuns utilizator avertizat
| GusWaters a răspuns:

18 And Life
Monkey Business
Youth Gone Wild(imnu' meu laughing)

E o trupa buna, mai buna decat GNR si Quiet Riot, insa nu mai buna decat Motley Crue.

Răspuns utilizator avertizat
| GusWaters a răspuns (pentru RockinLife):

Dimebag la avatar, si Skid Row ca trupa favorita, sa intelegem.Thrash si Glam. Dave Mustaine doesn't like that! laughing

Răspuns utilizator avertizat
| GusWaters a răspuns (pentru RockinLife):

Pff,vezi ca sunt si glam metal.N-am criticat niciodata genul,mi se pare genial,mai ales Skid Row si Motley Crue, dar multi metalheazi de aripa mai dura, il considera oarecum gay.Ca Mustaine.Ca ai putea avea o surpriza daca te-ai uita pe originea unor trupe ca Motley Crue,Quiet Riot,Poison, W.A.S.P. si alti pionieri ai genurilor de glam si shock rock, si originea marilor trupe de thrash:BIG4-ul,Testament,Exodus.Toate au pornit din Los Angeles, sau zona limitrofa-California.Mustaine a zis intr-un interviu acum mult timp, ca el crede ca thrash-ul este fix inversul glam-ului(ceea ce e adevarat) si ca glam-ul e metal de gay, si ca face de rusine genul.Fix asa e parerea lui Dave si cred ca i s-ar inrosi si parul daca ar auzi ca asculti Megadeth in combinatie cu glam metal. laughing Si vezi ca Children of Bodom sunt melodic death, cu influente de power.In orice caz, eu consider si glam-ul si thrash-ul subgenuri bune de metal.

Răspuns utilizator avertizat
| Rockart a răspuns:

18 and life, Youth gone wild, Quicksand Jesus şi In a darkned room.

Răspuns utilizator avertizat
| ElHombre2000 a răspuns:

I remember you-e favorita mea!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

-I remember you
-18 and life
-Youth gone wild
-Monkey bussines
-Wasted time...
-este una dintre trupele mele preferate...happy

Răspuns utilizator avertizat
| Summoning a răspuns:

18 and life

Răspuns utilizator avertizat