| AylinS a întrebat:

Care sunt semnele ca un baiat/fata cu care nu vorbiti doar va stiti din vedere, de la scoala, va place?

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| dorinel_9545 a răspuns:

O privire nemiscata spre tine!

| AylinS explică:

@SecretKiss, stiu ca e pusa gresit. De fapt, initial am trecut o intrebare despre o melodie, dar am modificat pentru ca am aflat cum se numeste!

| qasdfghjklp a răspuns:

Se uita mereu le tine, iti zambeste (daca este mai timid cand te uiti la el se va uita mereu in alta parte, chiar daca in momentul ala te privea), incearca sa intre in vorba cu tine, incearca sa afle mai multe despre tine de la prietenii tai... si cam atat :d.

sper ca te-am ajutat :*

| bbdotgirl a răspuns:

Iti da ADD pe Facebook Si multe likeuri la poze si tot ce scrii big grin