| AndreeaZM a întrebat:

Care sunt semnele fetelor dupa care va dati seama ca un baiat cu care nu va stiti decat din vedere va place?

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Se uita la tine ca vitelul la poarta noua. happy

| Solitude15 a răspuns:

Pai incearca sa stea mai mult cu tine iti face complimente se asheaza mereu lina tine te saluta iti spune larevedere se uita lung la tine iti da tot felul de intrabari care si mai de care se compotra frumos te sustine e de partea ta mereu mai pe scurt e mereu linga tine in ce situatie nu ai fi bafta si deschide ochii bine ok
fundahappy