| scarllex a întrebat:

Care sunt versurile la melodia Alberto Gambino-Purpurina traduse in romana? macar ceva parti din melodie daca nu stiti toata! ca vreau sa aflu urgent versurile sau despre ce se vorbeste in ea! astept raspuns urgent!

4 răspunsuri:
| MyTzZy a răspuns:

Pai purpurina inseamna pulbere si din cate stiu melodia e cu prostii dar nu toatabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna

| olivia_7127 a răspuns:

Www. translate.google.com

| Alexandra_2844 a răspuns:

Melodia e cu prostii happy.

zice ceva de punelotiune pentru plaja pe p***a cand te epilezi ca s aalunece mai usor laughinghappy
imi place cum arati ai picioare frumoase
astazi imi placi maine cine stiehappy etc.