| pwp a întrebat:

Care va place mai mult?
dan balan-justify sex
dan balan-despre tine cant
dan balan-chica bomb

funda!love struck

Răspuns Câştigător
| Lollidella a răspuns:

Despre tine cant ♥
am multe amintiri legate de ea asa ca va fi mereu favorita mea ♥
si bine ca mi-ai adus aminte de ea ca nu am mai asculatat`o de mult timp straight face

dupa urmeaza justify sex si chica bomb big grin

28 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Imi plac toate trei la nebunie. Iar procentual vorbind, cred, ca ar fi asa:
Dan Balan - "Justify Sex" - 34, 3% http://www.youtube.com/watch?v=W5V_eePrN8s&feature=related;
Dan Balan - "Chica Bomb" - 33, 3% - http://www.youtube.com/watch?v=bshlibX_G9w;
Dan Balan - "Despre tine cant" - 32, 3% - http://www.youtube.com/watch?v=PMkbbPoiUow (poate cineva o sa vrea sa le reasculte).
Chiar imi plac foarte mult toate trei si imi este extrem de greu sa aleg doar o singura piesa. Dan Balan mereu scoate numai melodii bune, numai hitari. Bravo lui! Respect!

| mysterious a răspuns:

Imi plac toate trei... dar favorita e Despre tine cant

| PhotoIsMyLife a răspuns:

Bună!
1. Dan Balan-Justify sex
2. Dan Balan-Chica Bomb
3. Dan Balan-Despre Tine Cânt

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Îmi plac toate trei.
Pa, pa.

| DonAnonymius a răspuns:

Dan Balan-Despre tine cand pentru ca este o melodie frumoasa, in ROMANA, este o balada.Este foarte expresiva!

| Nicoleta a răspuns:

Dan balan-despre tine cant

| Anileda a răspuns:

Justify sex!
Oricum toate sunt superbe!

| JustShadows a răspuns:

Buna!happyDan Balan-Despre tine cant!
Ai grija de tine!

| bianka93 a răspuns:

Justify sex:d

| Morphine21 a răspuns:

Dan balan- despre tine cant
Parerea mea e că melodiile pe care le scoate acum si sunt "în top" nu se vor compara niciodată cu cele pe care la scotea O-Zone.

| Heii a răspuns:

Despre tine cant - imi place mesajul piesei

| Miruna_7873 a răspuns:

Justify Sex.

| Miruna1279 a răspuns:

Cel mai mult imi place Justify Sex love struck funda? puppy dog eyes

| girlsad a răspuns:

Dan balan-chica bomb:X:X

| Alisa a răspuns:

Despre tine cant. happy

| Kiyy a răspuns:

Dan balan-justify sex :X dupa ea vine chica bomb si apoi despre tine cant happy

| AlerimxD a răspuns:

Cel mai mult îmi place Despre tine cânt, mi se pare mult mai superbă. Celelalte par mai comerciale şi sunt prea ritmate.
Xoxo.

| xl0llip0px a răspuns:

Dan balan-despre tine cant. poate celelalte sunt tari.sa sunt de acord insa sunt cam...adica.oarecum.nu stilu meu.aleg ceva mai cuminte si "virgin" happy

| David_2599 a răspuns:

Chica Bomb pentru ca este mai ritmatica si are un videoclip mai bunwinking

| kathyangel a răspuns:

Pai imi place si Justify sex si Despre tine cant.insa paraca imi place mai mult a doua.

| Ambrus a răspuns:

Nici una

| `:x. ZuZu. a răspuns:

Dan Balan- justify sex :X

| onyk a răspuns:

Justify Sex

| DeadAngel a răspuns:

Chica bomb b-)

| alice_2151 a răspuns:

Despre tine cânt! big grin

| birku a răspuns:

Despre tine cant big grin

| LoLiPoP_3683 a răspuns:

Justify sex. fundita?

| crinutza_1923 a răspuns:

Justifyyyyyy seeeeexxx e beton:X:X:X:X