| Stefanyax0 a întrebat:

- care vă place mai mult? Inna sau Alexandra Stan? și de ce?

18 răspunsuri:
| Đϋffγ a răspuns:

Alexandra Stan - nu e fitoasa happy

| Woodenpints91 a răspuns:

Este ca şi cum i-ai da cuiva să mănânce din doua farfurii cu căcat diferite, după care să-l întrebi care-i mai bun.

| CautNume a răspuns:

Niciuna.De ce?! Pentru ca n-au nicio treaba cu muzica si melodiile pe care le au sunt niste jeguri.

| bloodyhell a răspuns:

Ambele sunt la fel de naspa.

| RockNbeer a răspuns:

Care este diferenta dintr ele doua?

| Mădă0611 a răspuns:

Dintre astea 2, o aleg pe Inna. De cand cu lollipop-ul ei, n-o suport pe Alexandra Stan. Daca vorbim de muzica, tot Inna, are vreo 2-3 melodii acceptabile.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

We need a new Hitler. Dar nu pentru evrei, de data asta.
Merge şi un Ţepeş.

| Aneurysm a răspuns (pentru anonim_4396):

O fac eu... stai să-mi las mustaţă.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Aneurysm):

Nu.
Tu mi-ai promis că noi vom fi ucigaşi.

| Aneurysm a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar nu te-am mai văzut on de ceva timp...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Aneurysm):

Păi am avut de lucrat la un proiect pentru şcoală şi nu prea am avut timp. Mă găseşti pe mess azi.

| Aneurysm a răspuns (pentru anonim_4396):

S-a făcut.

| τττ a răspuns:

Draga Stef, mie imi place cel mai mult Alexandra Stan, Inna mi se pare cam c***a, parerea mea! Am auzit ca e lezby si e prea sexy pentru varsta sa.In schimb, Alexandra Stan nu-i foarte vulgara.

| HermioneLove a răspuns:

Alexandra Stan e cea mai draguta, frumoasa si talentata happyImi plac aproape toate melodiile ei.
Inna nu-mi place oh go on Decat melodia tu si eu si Oare.

| CeaCuMasca a răspuns:

De ce mi-ar plăcea niște chestii jenante care produc ceva asemănător cu ceea ce produc eu la budă?

| CausingCatastrophy a răspuns:

2 afoane libidinoase.

| Mikadeea a răspuns:

Buna,Mie imi place si Alexandra Stan si Inna. De ce? Pentru ca Alexandra Stan are melodii destul de frumoase cum e limonade si Inna la fel cum e tu si eu india si nu stiu ce. Eu sunt de parere ca amandoua ar trebui apreciate in mod egal.