| SuperMagicSmile a întrebat:

Care versiune a melodiei Hackensack va place cel mai mult si de ce dau fundita:

http://www.youtube.com/watch?v=QPBTZIpcB8Y

SAU

http://www.youtube.com/watch?v=TVoFq7zc5po&feature=relat ed

Nu uitati sa argumentati sau nu primiti fundita

Răspuns Câştigător
| iooaaaannnaaa a răspuns:

Imi place mai mult prima mel. cu Katy Perry pentru ca mie mi se pare ca melodia asta ar fi mai placuta cantata de o femeie mai ales daca are vocea uluitorea a lui Katy Perry!:* Sper ca ti-am fost de ajutor!:*

5 răspunsuri:
| SuperMagicSmile explică:

Bravo, @iooaaaannnaaa. si mie imi place cum o canta Katy fiindca are o voce uimitoare si pentru. ca mi se pare ca melodia asta ar trebui sa aiba suflet, iar Fountains Of Wayne o cam canta banal

| Black a răspuns:

Nu conteaza ce ne place noua... ci ce iti place tie happy Imi plac ambele pentru ca sunt total diferite... nu poti compara o voce de barbat cu una de femeie happy parca cea pe care o canta barbatul e mai linistitoare tongue

| dorincosti a răspuns:

Mie imi place mai mult cum o canta Katy Perrywinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Desi aceasta melodie nu se incadreaza in gusturile mele(scuze, dar stii; gusturile nu se dicutawinking ), parca melodia cantata de baiat suna mult mai bine.Pare mai, cum sa spun, mai natural, Katy parca se chinuie putin si intr-adevar, cum a spus si Black, vocea lui e mai linistitoare, mai potrivita pentru melodii lente, a lui Katy e mai buna pentru melodii energice, dupa parerea meawinking.

| Mitsuu a răspuns:

Mie imi place cum canta katy perry. Dar si cealalta melodie e mai profunda, mai linistitoare.