| anonimathebest a întrebat:

Cat costa sa inregistrezi o melodie intr-un studio nu neaparat profesionist? Fara misto-uri! va rog!

Răspuns Câştigător
| cristi27 a răspuns:

Si eu inregistrat in hunedoara o melodie si cu tot cu negativ ma costat 600 de lei acum depinde de la un studio la altu dar cam aici se invarte pretu intre 500-700 de lei

3 răspunsuri:
| SpigiBb a răspuns:

Sincer eu sunt din sibiu si sunt mana-n mana cu baiat'u d la studio si mie mi-a luat cu tot cu videoclip negativ original etc 300RON...si suntem si prieteni! va fi in jur de 500-1000 RON

| Adrian_Stoflea_1983 a răspuns (pentru SpigiBb):

Vreau si eu un nr de telefon de la un studio din sibiu
mersi mult

| Roxy_Yoana_1996 a răspuns (pentru SpigiBb):

Vreau și eu numărul