| Ɔнσcʝσℓαтɛ a întrebat:

Cat de mult va place acesta melodie? Funda pentru cel mai bun raspuns. Si daca nu va place sa spuneti de ce. :)

http://www.youtube.com/watch?v=zrta_dFedyE&feature=relat ed

Răspuns Câştigător
| gabi115 a răspuns:

Foarte tare melodia. e chiar tare.

3 răspunsuri:
| princessandrada a răspuns:

Uite parerea mea : pentru. mine este o melodie banala deoarece eu sunt singura si nu simt nimic cand aud acele cuvinte happy acum depinde si de tine daca esti intr-o relatie happy oricum este o melodie fff frumoasa pentru. un cuplu sau o relatie happyhappy Baftaaa!

| papys44 a răspuns:

Este o melodie usoara, faina si calma pentru cei agitati ca minelaughinglaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie una nu`mi place...happy mi-ar place daca as fii indragostita... dar acum ca nu am pe nimeni cred ca este o piesa banala :* daca ai pe cineva si tii la el poate o sa-ti placa big grin daca nu inseamna ca ramane doar o piesa frumoasa dedicatat indragostitiilor happy bafta :X