| glamour_5213 a întrebat:

Cate albume are justin timberlake si cum se numesc?
multumesc anticipat

6 răspunsuri:
| Rukhsandra a răspuns:

Are decat 2 albume:Justifide 2002 si Future Sex/Love Sounds 2006...asta am gasit :p

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Ai incercat pe Google si nu ai gasit raspuns?

| loricel a răspuns:

My world (2009)
-One time
-Favorite girl
-Down to earth
-Bigger
-One less lonely girl
-First dance featurig Usher
-Love me
Bonus tracasa
-Common Denominator
-One Less Lonely Girl

My world 2. 0 (2010)
-Baby
-Somebody to love
-Stuck in the moment
-U smile
-Runaway love
-Never let you go
-Overboard
-Eenie Meenie
-Up
-That should be me
Bonus tracasa
-Kiss and tell
-Where are you now

| loricel a răspuns:

Oups...eu ti-am zis de albumele lui Justin Bieber.

| dyna_1486 a răspuns:

Daca tot esti fan, ca presupun ca daca nu l-ai suporta nu ai mai intreba d albumele lui, de ce nu cauti p google toate informatiile despre el si albumele lui? sau nu stiai ce intrebare sa mai puithinking

| Tom a răspuns:

Cam multe intrebari aiuriea ar trebui ca admini sa mai blocheze din ele si sa sanctioneze userii care pun intrebari stupide.In fine si ca sa-ti raspund fiecare mare artist are un site personal unde scrie absolut tot despre el inclusiv cate albume are si cum se numesc.Intra aici si vei gasi totate informatiile de care ai nevoie
http://www.justintimberlake.com/songs