| ZapaciLaa a întrebat:

Cate melodii are nicolae guta?rolling on the floor

Răspuns Câştigător
| Megadeth a răspuns:

Cate vrea Domnul. Bagami-as!

26 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Scoate melodiile pe banda rulanta.Ma mir cum de mai are idei.Are peste 500 de melodii.

| MM a răspuns:

Ilegal de multeee

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Si noi de unde sa stim?laughing

| SweetCandy a răspuns:

Fara numarlaughing))

| xibalba a răspuns:

Tind spre plus infinit, cred...

| Gabystelistu95 a răspuns:

Vreo mii de melodii arehee hee

| monyk a răspuns:

Buna, pai are destul de multe in ordinea miilor chiar...

| Elly4all a răspuns:

Cat sa ne aduca pe noi la disperarelaughing) deci fara numar nenelaughing

nony
| nony a răspuns:

Cred ca dacá stia vreo unu pe bune cate melodii are Gutá.il cautam, si-l omoram cu mana mea.hee hee

| Sabwy a răspuns:

Ala canta? eu credeam ca zbeara...

| RetroX a răspuns:

Prea multe! ~x(

| yuli10 a răspuns:

Fara numar...

| PunkyA a răspuns:

Who cares? Nobodybatting eyelashes

| I.Love.Football a răspuns:

E mai usor si mai placut sa numeri stelele de pe cer decat melodiile lui guta. laughing

| VladRO a răspuns:

Are mii de melodii happy

| sw33t13ang3l a răspuns:

Fara numar, fara numar!rolling on the floor
Da nu sunt melodii...sunt mai de graba lalaieli... Fara suparare da' are prea multe "melodii"!"Melodiile" lui Sexy Braileanca unde mai incap?laughing
Rock roxxxx!big grin

| uzzi92 a răspuns:

Bine ar fi fost sa nu aiba nici una...

| Madalina_4750 a răspuns:

Cred ca nici el nu stie...laughing

| marga09 a răspuns:

Fara numar...rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce face el nici nu se poate numi muzicaa.
Adica stie alceva in afara de bani, gagici, masini, dusmani etc straight face?
Are multe melodii si toate proaste!
Imi cer scuze pentru fani dar asta este adevaru!
xoxo
by dydee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zero. Stii de ce? Nu stii...Pentru ca el nu are melodii, are doar opere de arta. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mesaj pentru acei care nu-l plac pe Guta nu ca eu as fi um mare fan al sau dar are cateva melodii destul de faine. ce va place puia, bug mafia si alte caricaturi de interpreti din astia, muzica de balta canta...

| al3xxxx_1544 a răspuns:

Cred ca miiii laughing)))

| larysuk_2476 a răspuns:

Nu stiu si nu ma intere! Cauta si uh pa google sau ceva! Ce stupizi sunt unii! LOL vere!

| acmilan a răspuns:

Sa raspunda cocalarii si pitipoancelelaughing si chiar asa ala nu canta! ZBIARAlaughing

| user_tpu a răspuns:

Eu cred ca vreun infinit