| nirvanacartof a întrebat:

Cati ani are Hannah Montana?

Răspuns Câştigător
| mileycyrus_2941 a răspuns:

Merie1234 deci:Miley Cyrus in primul rand nu este numele ei adevarat:numele ei adevarat este astabig grinestiny Cyurs:bun in a doilea rand Miley are 16 ani si are un catel bichon foarte foarte draguzzzzzzzz si ea este super tare cea mai tare imi place numele ei si o sa merg la concertul ei in bucuresti chiar daca sunt in suceava si eu o sa am un catel! ca catelul lui Destiny Cyrus. O YEHHHHHHHHHH o yeahhhhhhhhhhhhhh

169 răspunsuri:
| thegreatgatsby a răspuns:

Hannah montana nici nu exista laughing e doar un personaj

| Farcas a răspuns:

@kandyland ai dreptatelaughing Doar ca daca sar face o categorie cu Hannah Montana ar avea cele mai multe intrebarilaughing

| Dorinel a răspuns:

# 16 ani bafta

| LaChatte a răspuns:

Miley trebuie sa aiba cam 16 deoarece ea canta si muzici tari si mai sunt uneori sperioase si trebuie sa fie un pic mai mare big grin dar doar n-ai vazut un copil de 14-17 ani cantand asa? a sa-ti mai spun ca pe 23 nov face 18!

Răspuns utilizator avertizat
| Ally a răspuns:

Da are 16 ani.

| Andreea_7493 a răspuns:

Iaaaar cu Hannah Montana? DOAMNE! Mai sunteti multi?straight facePai...cauta si tu pe google si vezi cati ani are...ar trebui sa se faca o categorie cu Hannah Montana! straight face

| Unstopable a răspuns:

Poi. cam 16 stiu si i\eu k arewinking

| maxQ a răspuns:

laughing Hannah Montana e numele din desene sau ce sunt ...ca nu ma uit. Adevaratul ei nume este Miley Cirus si are 16 ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca vroiai sa intrebi: "Cati ani are Miley Cyrus?". Are 16 ani iar pe 23 noiembrie o sa implineasca 17 straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ralucaaaaa, te rugam din suflet sa faci o rubrica dedicata lui Miley Cirus.asa poate scapam si noi de acest blestem ce a cazut asupra noastra, caci doamne, pacatosi mai suntem... rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hannah Montana are 16 ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu o cheama miley numele ei real este Destyn Hope Cyrus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca Hannah Montana are 15-16 ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred despre ea ca e foarte fromuasa.
este fana mea ce mai tare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hannah Montana are 16 ani si multi in ainte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hanna are16 ani si multi inainte. Multi pupici

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hanah montana are 16 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are 16 ani si o cheamamiley cyrus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca Hannah Montana are 16 ani fata!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar care e numarul ei>
?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

14 sau 16

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hannah montana are 16 ani si miley cyres e numele ei real

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da hana e printesa muzicii si o plac deoarece e foarte frumoasa si ma vrajit adresa mea alexandru_boss130