| anonim_4396 a întrebat:

Cati dintre voi sunteti fani Akcent si de ce?
Eu sunt o mare fana Akcent si as dori sa mi fac multi prieteni fani Akcent poate facem vreun fan club ceva...id meu daca vreti sa mai vb este:white.rosy big grin

4 răspunsuri:
| katty_6203 a răspuns:

Si mie imi plac Akcent. http://www.youtube.com/watch?v=Afyf4Db6wd0&feature=related I like this melody:)

| Delicate a răspuns:

Eu sunt fana Akcent!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi plac cateva melodiile de`ale lor, atat

| Brăila_Ana_Cosmina_1997 a răspuns:

Ei bine trupa asta a facut parte din copilaria mea ...la vremea aceea erau o multime de trupe grozave care cu timpul s-au desfintat, cu exceptia trupelor Voltaj, Talisman, Akcent, care imi aduc aminte de vremuri demult apuse si baietii astia, mai ales acum in trei imi amintesc de basmele copilariei, de cei trei fii de crai