| Pustii a întrebat:

Caut 2 melodii : 1 este ruseasca (am auzit-o pe M1 ) cantata de o fata cu ochi albastri si satena si un baiat(r: a-a-a-a...)-si nu este dan balan- si a 2 este house (r:noo...) dau funda macar pentru una

1 răspuns:
| RwkY a răspuns:

Aaaa, o intrebare, pentru cultura mea, ce inseamna M1? Te referi la 1M = 1 Music Channel?
siii. ce-i cu (r:a-a-a-a...)? si ala cu noo?

p.s. fii mai specifica, si inteleasa, eu unul nu am inteles decat ca vrei 2 melodii, una este ruseasca, una house.